13. marca 2023 NovinkyPoradňaSOFTELLO pomáha

Zúčastnili sme sa brnenského veľtrhu ‚‚Pro Dítě‘‘ 2023

Sme veľmi rady, že sa s vami môžeme podeliť o našu najnovšiu skúsenosť, kedy sme sa  ako značka SOFTELLO zúčastnili veľtrhu Pro Dítě 2023 v Brne. Táto skvelá akcia sa konala v období od 2. do 5. marca 2023 na Brnenskom výstavisku a stretlo sa na nej množstvo výrobcov a dodávateľov detského sortimentu z Česka aj Slovenska. Sme veľmi vďačné za príležitosť stretnúť sa s vami všetkými – našimi zákazníkmi aj partnermi osobne. 

Prípravy

Hneď ako sme sa o výstave dozvedeli, neváhali sme ani chvíľu a okamžite sme sa pustili do príprav. Tie zahŕňali nielen výber konkrétnych kolekcií, ktoré vám budeme môcť v rámci nášho stánku predstaviť, ale aj dokončovanie prototypov našich produktových noviniek.

Veltrh ‚‚Pro dítě‘‘a stánok Softello s výrobkami.

Stánok Softello

V stánku SOFTELLO ste mali možnosť pozrieť si sortiment našich autorských výrobkov vo viacerých farbách a vzoroch. Čo sme si tu pre vás pripravili? Detské hniezda, perinky, zavinovačky, mantinely, ako aj detské obliečky a textilné hračky. Všetko ste si mohli pozrieť naživo a presvedčiť sa o hebkosti materiálu, ale aj praktickom a funkčnom dizajne našich výrobkov.

Účasť na veľtrhu sme využili aj na predstavenie našich noviniek ako je naša nová autorská Kolekcia Lama, ktorú tvoria detské podložky a dekoračné vankúšiky v 4 farbách – sivá, béžová, modrá a ružová. Veríme, že podložky sa stanú vašimi obľúbenými spoločníkmi v detských izbičkách. 

Ďalšou novinkou v našej ponuke sú detské látkové plienky z mušelínu, ktoré ste si rovno mohli aj zakúpiť v cene zvýhodneného setu. Tieto zožali skutočný úspech a vykúpili ste nám ich skoro všetky 🙂 

Pre väčšie detičky sme si pripravili novú kolekciu kuchárskych setov zložených z čapice a zásterky, ktoré sa dajú veľkostne prispôsobiť, a to hneď v štyroch zvieratkových dizajnoch – levík, macko, myška a prasiatko. 

Softello stánok na veľtrhu.

Aj vy ste súčasťou SOFTELLO 

Spätná väzba od vás je niečo, čo nás neustále posúva vpred. Je to niečo, čo si u nás v SOFTELLO veľmi ceníme. Veď predsa pre vás to všetko robíme. Aj keď sme ešte relatívne mladou značkou a pôsobíme na trhu len necelé dva roky, práve aj vďaka spätnej väzbe od vás sme dokázali naše produkty doladiť do naozaj špičkovej kvality. Aj na veľtrhu Pro Dítě sme si so zvedavosťou vypočuli vaše pripomienky, názory ale aj tipy na nové produkty, ktoré nás skutočne nadchli! Veríme, že už tento rok sa máte na čo tešiť 🙂  

Sme vďačné za príležitosť stretnúť sa s vami osobne

Sme vďačné za každú jednu z vás, ktorá sa u nás v stánku zastavila a so zvedavosťou si prezrela naše produkty. Takýchto príjemných stretnutí bolo naozaj neúrekom, vrátane jedného špeciálneho 🙂 Sme veľmi radi, že sa u nás v stánku zastavila aj česká herečka Marta Dřímalová, ktorá bola jednou z prvých maminiek, ktoré vyskúšali výrobky SOFTELLO. Bolo super stráviť čas s Martou a počúvnuť si, ako naše produkty zlepšujú jej život s bábätkom.

Za príjemné stretnutia taktiež ďakujeme našim partnerom z Baby Raptor a FEEDO, ktorí už sú súčasťou rodiny SOFTELLO a šíria krásne posolstvo našej značky do sveta. 

Veľmi sa tešíme aj enormnému záujmu tých z vás, ktorí by ste chceli zaradiť naše výrobky do ponuky svojich obchodíkov, veľmi sa už tešíme na spoluprácu 🙂

Na kvalite nám záleží 

Tento veľtrh nám poskytol príležitosť predstaviť vám naše produkty a ukázať vám, čím sa líšime a čo nás robí jedinečnými. Sme hrdé na to, že naše výrobky sú vyrobené z kvalitných certifikovaných materiálov. Všetky naše produkty sú navrhnuté s cieľom poskytnúť vám a vašim detičkám tú najlepšiu možnú starostlivosť. Nezabúdame tiež na praktickosť a udržateľnosť našich výrobkov. Riadime sa totiž heslom: “Šijeme výrobky pre bábätká – také, ktoré vám vydržia.” Preto má väčšina našej výbavičky do postieľky vyberateľné vnútro. Len takýmto spôsobom dokážeme zachovať trvácnosť výrobku a šetriť vám čas strávený údržbou výrobkov.

Ďakujeme, tešíme sa na ďalší ročník


Bolo pre nás potešením zúčastniť sa výstavy Pro Dítě 2023 a predstaviť vám naše výrobky osobne. Veríme, že ste mali príležitosť spoznať našu širokú ponuku produktov a nájsť tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Veríme, že sme vám dokázali aspoň čiastočne ukázať, kto sme a že za našou značkou stoja skutočné slovenské ženy, ktoré do toho, čo robia dávajú celé svoje srdiečko. Tešíme sa na vás budúci rok!

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram, kde sa dozviete o našich novinkách a akciách ♡

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na sociálnych sieťach ZDIEĽAŤ ČLÁNOK