Shopping Cart

Sme slovenská rodinná firma

Narodenie bábätka je najkrajšou udalosťou v živote každého z nás. A preto slovenská značka Softello robí všetko pre to, aby sa vaši najmenší v prvých mesiacoch svojho života cítili príjemne a v bezpečí. V našej krajčírskej dielni v Radošovciach pre vás vyrábame tie najjemnejšie detské zavinovačky, perinky pre novorodencov, mantinely do postieľky, hniezda do postieľok a detské obliečky. Nie je totiž nič krajšie, ako keď vaše maličké spokojne spinká a sníva o tom, ako znova po prebudení uvidí láskavé úsmevy svojich milujúcich rodičov.

Všetky naše výrobky sú prémiovej kvality a sú vyrobené z certifikovaného bavlneného saténu, ktorý je láskyplným pohladením pre jemnú detskú pokožku. Vďaka tomu si môžete byť istí, že dávate svojmu dieťatku tú najlepšiu starostlivosť.

 

 

ČO SA SKRÝVA ZA VZNIKOM NAŠEJ ZNAČKY

Softello je rodinná firma, ktorá vznikla spojením lásky k šitiu starostlivej maminy a nápadu a podnikateľským schopnostiam jej dcéry.

Miška, spoluzakladateľka Softello: „Už keď sme boli so sestrou malé nám mamina šila oblečenie. Vďaka tomu sme boli frajerky a nosili sme šaty, aké nikto iný nemal. Šitie bolo jej hobby, na ktoré si vždy našla čas, aj keď častokrát až vtedy, keď sme spali.“

Mnoho rokov neskôr sa mamina vrátila k svojej láske, šitiu, na podnet dcéry, ktorá čakala svoje prvé bábätko. O pár týždňov neskôr bola na svete prvá výbavička pre vnúčatko, ktorá bola taká krásna, že sa chýry o nej rozšírili medzi všetkých známych. Mamina preto začala hľadať možnosti, ako rozšíriť svoje výrobky na trh a zároveň byť originálnou.

A tak postupne vznikla nová značka – Softello. Názov vznikol s cieľom dostať do značky prvok mäkkosti, čiže z angl. „soft” a hravosti, prvku dieťaťa.

Výroba setov do postieľky prebieha v našej vlastnej výrobnej dielni. Našu lásku k detičkám ukazujeme v každom kroku predaja, aj na originálnych láskyplných baleniach.

Spolupracujte s nami – je to jednoduché

Aktuálne sme otvorení rôznym formám spolupráce. Napísať nám môžete aj na našom Facebooku alebo Instagrame. V prípade záujmu vám radi zašleme elektronický alebo tlačený katalóg produktov. Tešíme sa na vás!


Kontaktujte nás

Naše benefity

Vlastný dizajn

Dizajn látok navrhujeme s citom a ohľadom na moderné trendy a minimalizmus. Autorskú potlač si dávame tlačiť v rámci EÚ.

Vyrobené na slovensku

Všetky naše produkty pre vás vyrábame na Slovensku. Šijeme ich pre vás s láskou a pokorou vo vlastnej krajčírskej dielni.

Dôraz na udržateľnosť

Aby sme vám údržbu čo najviac uľahčili, vytvorili sme pre vás produkty s vyberateľnou vnútornou výplňou

Certifikované materiály

Naše látky majú certifikáty OEKO-TEX100, vďaka čomu sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu detskú pokožku.

Vyberaj z kategórií Vyberať z kategórií

Hniezda pre bábätká

Zobraziť produkty

Zavinovačky

Zobraziť produkty

Pozrite si náš Instagram Náš Instagram