15. marca 2024 NovinkyPoradňaSOFTELLO pomáha

Aj v roku 2024 sme sa zúčastnili veľtrhu ‚‚Pro Dítě‘‘ v Brne

Náš stánok s produktami SOFTELLO ste mohli navštíviť aj v roku 2024 na veľtrhu Pro Dítě v Brne. V období od 29. februára do 2. marca sa na Brnenskom výstavisku stretlo množstvo výrobcov a dodávateľov detského sortimentu z Česka aj Slovenska. Bolo nám potešením stretnúť sa s vami opäť po roku osobne.

Prípravy

V rámci príprav sme nezaháľali a niekoľko týždňov vopred sme navrhovali a šili nové dizajny a kolekcie, ktoré sme vám chceli predstaviť ako novinky práve v Brne. Veríme, že sa vám zapáčili. Prípravné práce zahŕňali, samozrejme, aj dizajn a rozloženie stánku, takže sme finišovali v stredu v podvečerných hodinách, aby bolo vo štvrtok všetko ako má byť.

Stánok Softello

V stánku SOFTELLO ste mali možnosť pozrieť si sortiment našich autorských výrobkov vo viacerých farbách a vzoroch. Detské hniezda, perinky, zavinovačky, mantinely, ako aj detské obliečky a textilné hračky. Všetko ste si mohli prezrieť a vyskúšať na dotyk, aký hebký je bavlnený satén, z ktorého šijeme naše produkty.

V rámci našich noviniek ste sa mohli zoznámiť s novou farebnou kolekciou šalviová a sivohnedá bodka, ktoré tvoria zavinovačky, perinky, hniezda, mantinely a nové čiapočky pre bábätká. Veríme, že sa vám tieto prírodné zemité farby zapáčili a budú tešiť vaše malé poklady 🙂

Ďalšou novinkou, ktorú sme predstavili v Brne, bola kolekcia sivomodré a tmavoružové vtáčiky. Táto kolekcia je oproti šalviovej a sivohnedej bodke obohatená aj o detské obliečky do postieľky.

Novinky máme aj medzi doplnkovým sortimentom, konkrétne v sekcii textilné hračky. Veríme, že náš Mojkáčik vyčarí vašim ratolestiam úsmev na tvári a po jeho boku bude spinkanie jedna báseň 🙂 Mojkáčika si môžete zaobstarať aj v darčekovom sete spolu s novými čiapočkami.

Aj vy ste súčasťou SOFTELLO 

Spätná väzba od vás je niečo, čo si u nás v SOFTELLO veľmi ceníme. Vaše pripomienky a postrehy nás posúvajú vpred. Aj na veľtrhu Pro Dítě sme si vás so zvedavosťou vypočuli a pozorne vnímali, čo a kde ešte vylepšiť a viaceré z postrehov už zapracovávame. Ďakujeme za každú jednu z vás, ktorá sa u nás v stánku zastavila a so zvedavosťou si prezrela naše produkty.

Za príjemné stretnutia taktiež ďakujeme našim existujúcim partnerom a taktiež tým z vás, ktorí by chceli zaradiť naše výrobky do ponuky svojich obchodíkov. Už teraz sa veľmi tešíme na spoluprácu 🙂

Na kvalite nám záleží 

Tento veľtrh nám poskytol príležitosť predstaviť vám naše produkty a ukázať vám, čím sa líšime a čo nás robí jedinečnými. Sme hrdé na to, že naše výrobky sú vyrobené z kvalitných certifikovaných materiálov. Všetky naše produkty sú navrhnuté s cieľom poskytnúť vám a vašim detičkám tú najlepšiu možnú starostlivosť. Nezabúdame tiež na praktickosť a udržateľnosť našich výrobkov. Riadime sa totiž heslom: “Šijeme výrobky pre bábätká – také, ktoré vám vydržia.” Preto má väčšina našej výbavičky do postieľky vyberateľné vnútro. Len takýmto spôsobom dokážeme zachovať trvácnosť výrobku a šetriť vám čas strávený údržbou výrobkov.

Ďakujeme, tešíme sa na ďalší ročník


Bolo pre nás potešením zúčastniť sa výstavy Pro Dítě 2024 a predstaviť vám naše výrobky osobne. Veríme, že ste mali príležitosť spoznať našu širokú ponuku produktov a nájsť tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Veríme, že sme vám dokázali aspoň čiastočne ukázať, kto sme a že za našou značkou stoja skutočné slovenské ženy, ktoré do toho, čo robia dávajú celé svoje srdiečko. Tešíme sa na vás budúci rok!

Zostaňte s nami v kontakte a sledujte naše sociálne siete Facebook a Instagram, kde sa dozviete o našich novinkách a akciách ♡

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho na sociálnych sieťach ZDIEĽAŤ ČLÁNOK